Podobnie jak w roku ubiegłym sześcioro dzieci z Pucka weźmie udział w koloniach pod nazwą „Wakacje z Muszkieterami” organizowanych przez Przedsiębiorców z Intermarche i Bricomarche tworzących Fundację Muszkieterów. Oprócz dzieci z Pucka wsparciem zostanie objętych ok. 1000 dzieci z całej Polski. Jest to akcja charytatywna skierowana do uczniów w wieku 8-14 lat, pochodzących z rodzin niezamożnych, którzy pomimo wielu trudności wykazują się wzorową postawą w szkole i mogą pochwalić się wysoką średnią ocen.

W tym roku dzieci będą się bawić i poznawać wartości Małego Muszkietera na koloniach w Dźwirzynie, Murzasichle oraz Sierockiem.

ATRAKCJE NA WAKACJACH Z MUSZKIETERAMI

„Wakacje z Muszkieterami” to letni wypoczynek dla dzieci wzbogacony różnorodnymi zajęciami rozwijającymi ich zdolności ruchowe, kreatywność oraz pozwalający odkryć cenne wartości życiowe, którymi powinien kierować się każdy Muszkieter. Prócz warsztatów zaplanowanych na terenie ośrodków wypoczynkowych, będą miały również możliwość poznania uroków okolicznej przyrody, dzięki wycieczkom krajoznawczym. W trakcie zabaw, uczestnicy kolonii każdego dnia będą poznawać 8 wartości Małego Muszkietera, które wyrażają godne naśladowania wzorce zachowania.